Обавјештење о поднесеном захтјеву за издавање еколошке дозволе

РЕПУБЛИКА СРПСКА

ОПШТИНА ОШТРА ЛУКА

НАЧЕЛНИК

ОПШТИНСКА УПРАВА

Број: 03/2-37-1/22

Датум: 14.11.2022. године

На основу члана 39. и члана 88. Закона о заштити животне средине („Службени гласник Републике Српске“ број: 71/12, 79/15 и 70/20), и члана 3. Правилника о постројењима која могу бити изграђена и пуштена у рад само уколико имају еколошку дозволу („Службени гласник Републике Српске“ број: 124/12), Општинска управа, општине Оштра Лука обавјештава заинтересовану јавност:

О ПОДНОШЕЊУ ЗАХТЈЕВА ЗА ИЗДАВАЊЕ ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ ЗА

Издавање еколошке дозволе за пословни објекат са намјеном за аутомеханичарску радњу – одржавање и поправка моторних возила у Оштрој Луци бр. 170Б, општина Оштра Лука

Подносилац захтјева: Предузетничка радња „СЕРВИС ПЛУС“, Рајко Вујковић с.п., Оштра Лука

Дана 14.11.2022. године, подносилац захтјева Предузетничка радња „СЕРВИС ПЛУС“, Рајко Вујковић с.п., Оштра Лука, предао је Општинској управи, општине Оштра Лука захтјев за издавање еколошке дозволе.

Заинтересована јавност може извршити бесплатан увид у захтјев за еколошку дозволу и приложену документацију у просторијама Општинске управе, општине Оштра Лука, канцеларија број: 6, у року од 30 дана од дана објављивања овог обавјештења.

У овом року заинтересована јавност може поднијети Општинској управи, општине Оштра Лука мишљења о захтјеву и приложеној документацији, у писаној форми.

НАЧЕЛНИК

Драган Мастикоса